profile-image-display.png

Serkan Özcan

2008 yılında SAP ABAP geliştiricisi olarak başladığı kariyerini SAP Mobil Uygulama geliştiriciliğini ekleyerek devam ettirmiş. Bunun sonucunda SAP Mobile Platform Work Manager projeleriyle Türkiye’de 2 sene üstüste SAP Yılın Mobil Projesi ödülünü kazanan proje ekibinin başında yer almıştır.
Son yıllarda SAP’nin mobilitede Fiori’yi ön plana çıkarması üzerine çalışmalarını bu konu üzerine yoğunlaştırmış ve Türkiye’de Fiori’nin gelişmesine öncülük yapmıştır.
2016 yılı itibariyle SAP ekosisteminde fark yaratmak adına kendi şirketini kurmaya karar vermiş ve kendisiyle aynı hedefi paylaşan teknoloji ve modül danışmanı arkadaşlarıyla birlikte Teampro Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri şirketini kurmuşlardır.
“Hayalleriniz bildiklerinizle sınırlıdır” mottosuyla yola çıkmış, bu nedenle SAP ile kendini sınırlamayıp dünyada başka neler oluyor diyerek farklı bir çok platformda hobi amaçlı çalışmalar yapmış, IOS platformunda ise 2 farklı oyun ve 2 farklı uygulama geliştirmiştir. Tecrübelerini paylaştığı kişisel bir blog sayfası mevcuttur.
Sosyal Medyadan ulaşabileceğiniz adresler;
Linkedin: Serkan Özcan
Twitter: @srkno