Peloton4 Nedir ve Neden Kuruldu?

Manifestosunda açıkça belirtildiği gibi Peloton4, bireysel özgürlüğünü kaybetmeden, bir grubun içinde yer almanın keyfi, gücü ve huzuru ile daha verimli olacağına inanan, çalışkan, etrafına yardım etmeyi seven, konusunda uzman bireylerin ve şirketlerin bir araya geldiği bir platform aslında Peloton4.

Profesyonel hizmet sunarken, amatör ruhu ve heyecanı kaybetmeyenlerin yer alacağı bir platform olarak düşünebiliriz. Portföyündeki ürün ve hizmetlerden elde ettiği geliri, platformun gelişerek, yetenekli bireylere destek vermesini sağlamak amacı ile de kullanmayı hedefleyen bir platform.

Platformun kapısı herkese açık: en büyük şirketlerden, en genç bireylere kadar. Tek şart, Peloton4 takımı tarafından; sunduğu ürün/hizmetin kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği onaylansın yeter. Onaylanmak için gereken şartlar; ilkeler ve etik kurallar olarak açık olarak kamuoyuna duyurulmuştur.

Buna göre bu platform aslında bir tür kalite göstergesi olarak da Türkiye’deki Ekosisteme bilgi sağlamaya da çalışacaktır. Örnek vermek gerekirse, dünya fotoğrafçılığındaki Magnum Photos gibi olmayı hedeflemektedir.

Umarım hedeflerimiz her gün daha ileriyi adresler.

Tüm sorularınız için Peloton4 başkanı olarak bana Sarhan Polatateş‘e ulaşabilirsiniz.

Mail : sarhan.polatates@peloton4.com

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.